Назад

Middle/Senior React developer

Київ, Харків, Дніпро, віддалено

Потрібні навички

— 1+ рік досвіду роботи з React. — 2+ роки досвіду frontend-розробки. — Знання React, Redux, Redux-Saga. — Спрямованість на якість виконання роботи. — Пристрасть до гнучких методів розробки (Scrum, Kanban). — Аналітичний склад розуму та бажання вирішувати проблеми. — Відмінні комунікативні навички. — Сильні організаційні навички. — Командний гравець, якому зручно працювати у швидкому та динамічному середовищі.

Буде додатковою перевагою

— Рівень англійської Intermediate і вище.

Ми пропонуємо

— Чудову можливість взяти участь у створенні нової продуктової платформи. — Можливість впливати на розвиток технологій під час проєкту. — Можливість кар'єрного зростання. — Роботу у команді професіоналів і безперервний саморозвиток. — Спілкування у надзвичайно дружньому колективі без ієрархічних надбудов. — Повністю оплачувані лікарняні та 18 днів оплачуваної відпустки, а також медичне страхування. — Відшкодування витрат на навчання, курси англійської мови, корпоративні заходи. — Конкурентну винагороду.

Обов'язки

— Створення нових функцій. — Розробка та тестування нових функцій для користувачів. — Оперативне планування. — Редагування коду. — Виправлення помилок. — Оптимізація застосунку для досягнення максимальної швидкодії та продуктивности. — Співпраця з іншими членами команди. — Моніторинг інновацій та розкриття прихованих можливостей нашого середовища.

Опис проєкту

WizardsDev є частиною міжнародного FinTech-холдингу з головним офісом у Тель-Авіві. У холдингу працюють понад 2500 осіб у 40 містах у різних країнах світу.

Наразі ми шукаємо Middle React Developer, який підсилить нашу команду.Зараз ми працюємо над проєктом у ключовому для нашої компанії напрямку — FinTech.

Розробляється нова платформа для трейдингу на фінансових ринках. Ми використовуємо усі доступні ресурси та новітні технології, щоб створити унікальну систему!

Ви бажаєте творити, повністю реалізувати свій потенціал і креативні ідеї, працюючи над продуктом з використанням новітніх технологій, та вплинути на майбутнє цього продукту своїм модерновим баченням? WizardsDev — це ідеальне місце для вас!

Приєднуйся до нас

Не знайшли вакансії, що вам підходить, але все ще хочете стати частиною великої родини WizardsDev? Це не проблема! Просто надішліть своє резюме, і, можливо, ми зможемо запропонувати вам цікавий варіант співпраці!
Днiпро
Киев
Тель-Авiв
Санкт-Петербург
Баку
використовуйте формати PDF, DOC, DOCX, RTF