“Моя історія успіху в WizardsDev”

Володимир Чумак

Моя історія успіху в WizardsDev почалася в січні 2019 року. До того, як опинитися в цій компанії, я пройшов довгий шлях: вчився і задавав безліч питань хлопцям, які вже мають досвід в цьому. Але все ж притаманне мені хвилювання не покидало, поки мене не запросили на співбесіду.

І ось я стою перед дверима, які приведуть мене в новий світ. Мене привітно зустріли і, що найцікавіше, поки я стояв в очікуванні, коли мене запросять в переговорну, зі мною привіталися людина 10, ніби я давно частина їх команди. Чи не дивно?) Тоді я відчув себе ще впевненіше. Наше спілкування пройшло успішно і мене повели знайомити з командою і моїм першим проектом. У команді опинилось 5 людей, і я подумав, чому так мало?

До мене підійшов мій наставник і сказав, що команда у нас інтернаціональна – інші хлопці працюють в Дніпрі, Ризі, Пітері, Києві і навіть Тель Авіві. Я здивувався: «Як же вам вдається працювати, будучи так далеко один від одного?». Відповідь я отримав вже через кілька днів, коли всі ці хлопці стали мені ближче, ніж я міг би уявити. Щоранку ми зідзвонюємося, обговорюємо, як проведемо цей день над проектом. І повірте мені, це дуже круто!)

Сім’я WizardsDev дала мені можливість отримувати безцінний досвід всього світу, об’єднавши не тільки людей, а й майже всю земну кулю.

Моя історія ще триває . А твоя яка?