“Мій найцікавіший проект”

Павел Гнатенко

На сьогоднішній день один з найцікавіших проектів для мене – це InSearch, сервіс для пошуку компаній і контактів за допомогою масштабного кількості фільтрів. При розробці ресурсу ми використовували компонентну реалізацію Front-end.

Перед командою стояло завдання розробити середовища, де користувач міг би знаходити актуальні дані у великій базі контактів (понад 10 млн) і компаній, подивитися наочно графіки різної статистики, провести аналіз даних і оновити базу як в самому проекті, так і за його межами.

За запитом замовника ми створили генератор динамічної фільтрації елементів, завдяки якому вийшло реалізувати нестандартні типи компоновки математичних алгоритмів. Розробили і оптимізували структуру зберігання даних для отримання швидкого доступу до них. Крім того, з’явилася можливість вивчити нові версії бібліотек і попрацювати з ними.

Незважаючи на те, що проект – це частково CRM-система, ми підключили його до кількох популярним CRM-систем (Sales Force, Zoho, HubSpot ). Реалізували можливість завантаження великих файлів з динамічним кількістю колонок в базу даних.

Великим викликом для команди і мене особисто стала необхідність створити таку систему навчання, яка дозволила б знаходити помилки в даних при завантаженні, виправляти їх і використовувати оновлення для подальшої роботи. З цим ми успішно впоралися!

В командній роботі ми використовували підхід, який дозволив розробляти добре структуровані, надійні в експлуатації і модифікуються програмні системи. Провели детальний аналіз переваг і недоліків різних варіантів реалізації.

Необхідність створення такого програмного забезпечення аргументована. Проект дозволив створити веб-ресурс для пошуку важливої ​​інформації, в т.ч. для HR-фахівців з будь-яким з вихідними даними.