“Як я вирішила працювати в IT?”

Галина Панченко

Захоплюватися програмуванням я почала ще в школі, де уроки інформатики завжди були в задоволення і викликали у мене великий інтерес. Після закінчення школи я вирішила стати психологом, але в думках завжди було бажання працювати в IT-сфері.

Після закінчення університету я влаштувалася в державну установу на посаду психолога. Але з часом зрозуміла, що робота не приносить такого задоволення, як я очікувала. І тому вирішила, що пора щось змінювати. Саме в цей момент я згадала про свій шкільному захопленні. В той же день я почала шукати інформацію про сферу IT, її напрями і перспективи.

Зваживши всі «за і проти» всіх напрямків, я вирішила освоїти QA. Розпочала навчання з пошуку різних статей, книг і відео. Щоб швидше і краще освоїти професію, я вирішила піти на курси в школу DevEducation. Її мені радили знайомі, які там навчалися і зараз успішно працюють в сфері IT. Самонавчання допомогло мені успішно пройти відбір на курси. Я присвятила весь свій час навчанню, і вже через місяць після початку курсів мені запропонували роботу. З того моменту моє життя кардинально змінилося. Я зрозуміла, що саме зараз я на своєму місці, що я займаюся тим, що мені дійсно подобається і приносить задоволення.

У мене завжди була мрія – займатися справою, яка б приносила задоволення, а не тільки гроші.